Главная / Статьи о воде / Тала та «жива» вода

Тала та «жива» вода

Деякі виробники пропонують сьогодні талу й «живу» бутильовану воду, а також напої, які виготовлені на цій воді. Багато хто з нас чув про корисні властивості такої води. Спробуємо розібратися, чи дійсно те, що продається на полицях магазину, має всі ці корисні властивості?

Що таке тала вода?

Попередньо заморожена в стан льоду та утворена після його танення вода і називається талою.

При замерзанні змінюється молекулярна структура рідини, при цьому міжмолекулярні зв’язки, характерні для структури льоду, зберігаються і в талій воді.

  • Тала вода зберігає свою структуру і, відповідно, корисні властивості тільки протягом 5 годин, тому її треба пити відразу. За ці 5 годин рекомендуємо випивати 2-4 склянки.
  • Регулярне вживання свіжої талої води сприяє зміцненню імунної системи і оздоровленню організму.
  • Грає роль, і яку воду заморожують. Так, багато європейських виробників використовують лід альпійських льодовиків. При цьому основна перевага такої води – її чистота, а не те, що вона тала.
  • Що стосується арктичного або антарктичного льоду, то він не підходить для отримання талої води. У цих льодах вченими були виявлені доісторичні бактерії, особливо небезпечні для здоров’я людини.

Вітчизняні виробники, що пропонують споживачам напої з талої води, в кращому випадку використовують для льоду артезіанську воду, а часто, навіть, просто звичайну водопровідну. При цьому немає впевненості в тому, заморожують її взагалі, або просто розраховують на довірливість покупців і віру в рекламу.

Деякі виробники рекламують свою продукцію як «живу» воду, залучаючи такою рекламою увагу потенційних споживачів.

«Жива» вода тільки в казках і легендах володіє чарівними властивостями. У звичайному ж житті так називають воду, що володіє набагато кориснішими і можна, навіть, сказати цілющими властивостями в порівнянні зі звичайною.

Яка вода може мати такі властивості? 

Яка випливає з глибоководних свердловин, яка насичена корисними елементами і не забруднена шкідливими речовинами. Та, яка не проходить додаткове доочищення і та, яка не упакована в пластикові закриті пляшки.

Однак завжди варто знати, що вода з будь-яких свердловин може містити хвороботворні бактерії. У разі їх виявлення потрібно обов’язкове проведення знезараження.

Top