Главная / Чому ми?

Чому ми?

І дещо про воду …

Вода – це основа всього живого на нашій блакитній планеті. Для людини вода є другою за значимістю речовиною на землі після кисню.
Згідно з дослідженнями Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, від якості питної води напряму залежить здоров’я людини. Навіть діти знають, що організм людини, в залежності від віку, приблизно на 60-90% складається з води: тіло – 66%, кров – 92%, м’язи і мозок – 75%. Саме від якості і кількості споживаної людиною води залежать біохімічні процеси в його організмі і, як наслідок, тривалість життя.
Для чого потрібна вода в організмі людини?

Вода виконує в організмі людини цілий ряд функцій:

 • Регулювання температури;
 • Збагачення організму киснем;
 • Бере участь в травних процесах;
 • Очищення організму від токсинів та відходів.

Вище перераховані лише основні функції і цей список можна ще довго продовжувати.

Компанія «Питна вода» чудово розуміє важливість вживання кришталево чистої та якісної  води і тому готує свою воду максимально ретельно.

Технологія очищення води компанії «Питна вода»

Наша технологія очищення дозволяє дбайливо зберегти всі природні якості води і очистити її від шкідливих домішок.

Технологія очищення передбачає кілька важливих етапів:

 • Механічна чистка.На даному етапі вода проходить крізь спеціальний багатошаровий механічний картридж, що складається з ланцюжка фільтрів. Вода очищається від глини, піску, іржі. Останній фільтр затримує елементи величиною не більше мікрона. Таким чином, навіть після цього етапу вода стає набагато чистіше, ніж проста водопровідна.
 • Система «Ecomix».На цьому етапі вода проходить до спеціальної очисної системи, що видаляє всі шкідливі домішки на зразок сполук заліза, марганцю, солей та інших речовин.
 • Сорбація.Етап максимально глибокого очищення. Спеціальна установка з активованим вугіллям очищає воду від органічних сполук, які залишилися після попередніх методик.
 • Зворотний осмос.Дана методика очищення – це високотехнологічний процес, який зводиться до наступного: вода продавлюється через спеціальні мембрани, величина отворів в яких розміром з молекулу води. Дана технологія передбачає проходження води через п’ять рівнів мембран. Такий процес робить нашу воду по-справжньому кристально чистою.
 • Дезінфекція.Дезінфекція проводиться ультрафіолетовими променями, які давно і широко використовуються в медицині. Таким чином, руйнуються генетичні коди, які залишилися після попередніх очисток мікроорганізмів.
 • Реминералізация.На даному етапі вода вже не очищається, вона вже і так настільки чиста, що крім молекул води в ній нічого немає. Але ця вода не корисна, а скоріше шкідлива, оскільки вона буде вимивати всі мінерали з вашого орнанізму. Тому ми збагачуємо її корисними мінералами і мікроелементами.
 • Фінальне очищення вугіллям і ультрафіолетом.

Тепер Ви можете побачити які етапи очищення проходить наша вода, а також довідатися про кожен з них більш детально, подивившись наше  видео.
Після останнього фінального очищення, вода не тільки чиста, смачна, а й корисна. І саме таку воду ми розливаємо в тару, яку щільно закупорюємо та доставляємо всім нашим клієнтам.

Що ж нас відрізняє від інших?

У нас є своя таємниця, якою ми з радістю з Вами поділимося. Більшість компаній просто розливають воду у пляшки, де вона зберігається в них деякий час. В результаті чого у воді починають розмножуватися бактерії. Перед тим як розливати воду в тару, ми змушуємо її циркулювати в герметичному резервуарі, пропускаючи через неї потік ультрафіолету. Таким чином, жодна шкідлива бактерія не зможе розвинутися в нашій воді.

Доставка води «Питна вода» це гарантія отримання якісного, чистого і корисного продукту. Замовте кристально чисту й корисну воду прямо зараз і зробіть крок до Вашого здоров’я.

Ми гарантуємо, що вже через місяць регулярного вживання нашої води Ви відчуєте себе набагато здоровіше!

Top