Главная / Event / КИЇВВОДОКАНАЛ ЗДІЙСНЮЄ ПЛАНОВУ ПРОФІЛАКТИЧНУ ПРОМИВКУ МЕРЕЖ У ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ

КИЇВВОДОКАНАЛ ЗДІЙСНЮЄ ПЛАНОВУ ПРОФІЛАКТИЧНУ ПРОМИВКУ МЕРЕЖ У ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ

Jun
15

Згідно з щорічним графіком в ніч з 15 на 16 червня, а саме з 23:30 до 04:00, Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж у Оболонському районі. Зокрема, у зону робіт потраплять мережі по Оболонському проспекту, вулиці Героїв Сталніграда, О.Архіпенка, Йорданська, М. Тимошенка.

Попередньо здійснюється чистка, мийка та дезінфекція резервуару чистої води №2 на насосній станції «Мінська».

Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

Звертаємо увагу, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода, у тому числі у резервуарах не застоювалась, та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.

 

https://vodokanal.kiev.ua/ua/news/2017-06-14-kivvodokanal-zdjsnyu-planovy-proflaktichny-promivky-merezh-y-obolonskomy-rajon2

Top

Заказ воды

Вы существующий Клиент

Укажите свой тел. номер и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время

Укажите Ваш телефон

Укажите количество бутылей

*Минимальный заказ – 2 бутыля

Вы новый Клиент

Выберите подходящий для Вас вариант нашего пакетного предложения: